LED Snoerdimmer Wit 0-50 Watt 220-240V - Fase Afsnijding
starstarstarstarstar4.3 score sterren
4.3 (27 reviews)
Merk:Blinq88
SKU:DM-CORD-W

LED Snoerdimmer Wit 0-50 Watt 220-240V - Fase Afsnijding

17,95
incl. btw
Binnenkort op voorraad
payment visa
Maestro
Mastercard
American Express
Paypal
Apple Pay
payment klarna
iDeal
Bancontact
In3
payment KBC
Payment SEPA
Trustly
light plus
Offerte aanvragen?
Vraag een zakelijk account aan

Alternatieven

productinformatie

LED Snoerdimmer Wit 0-50 Watt 220-240V - Fase Afsnijding

Met deze LED Snoerdimmer is het mogelijk om elke dimbare lamp te laten dimmen. Zet deze Snoerdimmer tussen het aansluitsnoer waardoor de lamp dimbaar wordt. Deze LED Snoerdimmer heeft een min/max instelling waardoor je de ideale diminstellingen vooraf kunt instellen. Hiermee krijg je een ideale lichtstabiliteit waardoor lampen niet knipperen. Tevens dimt deze Snoerdimmer geruisloos. 

Op deze Snoerdimmer zijn dimbare LED lampen aan te sluiten met een wattage van 0-50 Watt. Ook is het mogelijk om deze Snoerdimmer i.c.m. hallogeen lampen te gebruiken met een wattage van 10-100 Watt. 

De Snoerdimmer is te besturen met een druk/draai knop. Daarnaast is deze dimmer voorzien van een soft/start systeem en onthoudt hierdoor de laatst ingestelde dimstand. 

Let op: Deze snoerdimmer is niet geschikt voor 12V producten.

Speciaal voor jouw zaak.

Bestel eenvoudig bedrijfsverlichting.

Zakelijk bestellen
png elektrcian 1

Technische specificaties

  • Voltage
    220-240V
  • Afmetingen
    96.7 x 30.4 x 39.4 mm
  • Garantie
    3 Jaar

Speciaal voor jouw zaak.

Bestel eenvoudig bedrijfsverlichting.

Zakelijk bestellen
png elektrcian 1