LED High Bay 200W - Philips Driver - 120° - 150Lm/W - 6000K - IP65 - Dimbaar - 5 Jaar Garantie
starstarstarstarstar4.7 score sterren
4.7 (9 reviews)
Merk:Lightexpert
SKU:SRHB200W-6000K
Gratis verzending

LED High Bay 200W - Philips Driver - 120° - 150Lm/W - 6000K - IP65 - Dimbaar - 5 Jaar Garantie

109,95
incl. btw
D
Op voorraad
Grotere aantallen & meer korting?
6 stuks
2.5% korting
12 stuks
5% korting
payment visa
Maestro
Mastercard
American Express
Paypal
Apple Pay
payment klarna
iDeal
Bancontact
In3
payment KBC
Payment SEPA
Trustly
light plus
Offerte aanvragen?
Vraag een zakelijk account aan

Alternatieven

productinformatie

LED High Bay 200W - Philips Driver - 120° - 150Lm/W - 6000K - IP65 - Dimbaar - 5 Jaar Garantie

Deze professionele LED High Bay lamp is gemaakt van een hoge kwaliteit en maakt gebruik van Philips LED driver. De LED chips hebben een lichtopbrengst van 150 lumen per Watt. Dit komt neer op een totale lichtopbrengst van maar liefst 30.000 lumen. Het kleurlicht dat uit de LED high bay komt is wit licht (6000K).

De LED high bay heeft een IP-waarde van IP65. Dit houdt in dat deze stof- en straalwaterdicht is. Doordat de UFO kloklamp een IP65 certificering heeft, kan deze ook gebruikt worden in vochtige ruimtes.

De 200W LED high bay is bestemd voor het verlichten van een ruimte met een hoogte vanaf 8 meter. Mede hierdoor is de UFO kloklamp uitermate geschikt voor het verlichten van magazijnen, loodsen, fabrieken, stallen, sporthallen en werkplaatsen.

Energiezuinig en gemaakt van hoge kwaliteit

De ufo lamp maakt gebruik van hoogwaardige componenten. Zo is deze ook voorzien van een krachtige transformator. De transformator heeft een powerfactor van >0,90. Dankzij de hoge powerfactor kunnen er meerdere LED high bays worden aangesloten op één groep. Hiernaast is de transformator dimbaar. Hierdoor kan je aan de hand van een 1-10V LED dimmer, de high bays eenvoudig dimmen en zo kiezen voor de juiste hoeveelheid licht.

Gemakkelijke montage

De high bay LED wordt standaard geleverd met een ophangring. Ook zit er aan de UFO kloklamp een 30cm aansluitkabel. Dit betreft een 30cm H05RN-F 3x1.0mm² kabel. Tot slot raden we het aan om voor een veilige montage een IP68 connector mee te bestellen. Niet alleen zorgt dit voor een snellere montage, ook zorgt dit ervoor dat de aansluiting stof- en waterdicht blijft.

Let op: deze Lightexpert High Bay is compatibel met de 90° Lightexpert Reflector.

Speciaal voor jouw zaak.

Bestel eenvoudig bedrijfsverlichting.

Zakelijk bestellen
png elektrcian 1

Plus- en minpunten

  • Voorzien van Philips Driver
  • 5 Jaar Garantie
  • 50.000 branduren
  • Geen connector meegeleverd voor waterdichte aansluiting

Technische specificaties

  • Dimbaar
    Ja
  • Voltage
    200-240V AC
  • Materiaal
    Aluminium
  • Bedrijfstemperatuur
    -20 ~ +50°C
  • Afmetingen
    Ø324 x 136 mm
  • Kleur
    Zwart
  • IP-waarde
    IP65
  • Wattage
    200 Watt
  • Keurmerk
    CE, RoHS
  • Garantie
    5 jaar
  • Lumen per Watt
    150 Lumen per Watt
  • Lichtkleur
    6000K
  • Kleurcode
    860
  • Levensduur
    50.000 uur
  • Gradenbundel
    120°
  • Energielabel
    D
  • Sensortype
    Geen sensor
  • Powerfactor
    >0.9

Speciaal voor jouw zaak.

Bestel eenvoudig bedrijfsverlichting.

Zakelijk bestellen
png elektrcian 1